

Пістолет для розпилюваного/шовного герметика 2 в1 ANI KIT SAM/3-CS
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет для розпилюваного/шовного герметика 2 в 1 ANI KIT SAM/3-CS
ANI KIT SAM/3-CS – пневматичний ручний інструмент для нанесення складів, що герметизують, розпиленням і краплинним методом, призначений виключно для картриджів об'ємом 310 мл. Призначений пістолет для використання в автосервісі, промисловості та будівництві. В інструменті відсутній телескопічний поршень. Видавлювання складу виконується безпосередньо за рахунок тиску стисненого повітря. Матеріал можна наносити різними способами – у вигляді однорідного струменя, розпорошувати. Є можливість регулювати ширину і фактуру герметизуючого складу, що наноситься.
Особливості виробу
- Швидке скидання тиску повітря при відпусканні спускового гачка
- Прямий тиск повітря на поршень картриджа
- Регулятор тиску розпилення
- Регулятор подачі матеріалу
| Габарити | 340x220x65 мм |
| Робоча температура | -10°C - +80°C |
| Робочий тиск | 6-8 бар |
| Вага | 1.115 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANI |
| Країна виробник | Італія |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 1.115 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 9 930 ₴

