

Пістолет для розпилюваного герметика ANI F4/SAM 11/A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет для розпилюваного герметика ANI F4/SAM 11/A
ANI F4/SAM 11/A – професійний пістолет для нанесення однокомпонентних герметиків у пластикових чи металевих картриджах 310 мл. За допомогою спеціальних регулювань: гвинта подачі повітря на розпилення та гвинта подачі матеріалу, можливо досягти різного результату по товщині покриття та його структурі. Головні відмінності від моделі ANI F1/SAM: подача повітря в колбу організована всередині основного каналу, а не окремою трубкою. Картридж не вкручується, а просто притискається колбою. Велике різьблення на алюмінієвій колбі.
Комплектація:
- Литий під тиском корпус з алюмінієвого сплаву з електролітичною нікелевою обробкою та анодуванням
- Регулятор товщини зерна (ефект апельсинової кірки) та регулятор потоку продукту
- Сопло з оцинкованої сталі та розпилювальний ковпачок із нікельованої латуні
- Важіль із оцинкованої сталі; внутрішні частини з латуні та алюмінію
- Пружини сталеві та внутрішні; шайби з PTFE та NBR
- Голка з нержавіючої сталі AISI 303 ø 4 мм
- Алюмінієва трубка тримач картриджа
| Габарити | 355x250x60 мм |
| Витрата повітря | 220-260 л/хв |
| Рівень шуму | 79 Дб |
| Робочий тиск | 1.5-8 бар |
| Вага | 0.985 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANI |
| Країна виробник | Італія |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 0.985 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 9 379 ₴

