




Фарбопульт ANI BLACK S CLEAR / Дюза 1.4 мм / 1.4M/ Made in Italy
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт ANI BLACK S CLEAR
Фарбопульт ANI BLACK S CLEAR виготовлений із високоякісного кованого алюмінію, а спеціальні дослідження дозволили зробити його більш легким та ергономічним, що робить його придатним для тривалого використання без втоми оператора. Якість матеріалів та технологія виготовлення виробу гарантують надійність і точність професійного фарбування. ANI BLACK S CLEAR поєднує в собі високу продуктивність та простоту використання, що досить сильно спрощує процес фарбувальних операцій. Фарбопульт рекомендується насамперед для професійного використання.
Конструкція:
- Корпус із кованого алюмінію, з внутрішнім та зовнішнім хімічним нікелевим захистом/li>
- Нікельований латунний розпилювальний ковпачок з високим ступенем розпилення
- Нейлоновий контейнер для зберігання фарби з різьбовою кришкою об'ємом 600 мл
- Прозора/лакувальна технологія для фарб на основі розчинників
- Важіль із нержавіючої сталі, внутрішні деталі з латуні та алюмінію
- Сопло та голка з нержавіючої сталі AISI 303 (розмір штифта 3 мм)
- Технологія: CLEAR для базових фарб високої якості
- Регулятори потоку повітря, струменя фарби, обсягу фарби
- Пружини з нержавіючої сталі та гумові ущільнення NBR 70/PTFE
| Габарити | 182x157x49 мм |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Робоча температура | -10°C - +90°C |
| Робочий тиск | 1.8-2.8 бар |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Рівень вібрації | 2.5 м/с2 |
| Витрата повітря | 270 л/хв |
| Вага | 0.457 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANI |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Вага | 0.47 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип вироби | F160/S HPS |
- Ціна: 17 316 ₴

